Kryštáliky Tibi opäť v predaji

Vodný kefír predaj

Počas posledného roka sa nám podarilo odložiť zopár Tibi kryštálikov. Veľa z vás nám písalo a pýtalo sa, kde by sa dali kryštáliky zohnať, alebo kúpiť. Bohužial situácia za posledn rok bola aká bola a my sme vám nevedeli pomôcť. Avšak teraz máme na sklade zopár balíkov tibi kryštálikov na predaj. Vodný kefír sme pili poctivo každý deň a kryštáliky sa tešili našej starostlivosti.

Strávte toto leto spolu s osviežujúcim vodným kefírom. Kúpte si kryštáliky najvyššej kvality na našej stránke a určite neolutujete.

Objednávanie

Objednávka funguje pomocou jednoduchého e-shopu na našej stránke. Kryštáliky si objednáte pokiaľ ešte sú skladové zásoby a my Vám ich doručíme pomocou Slovenskej pošty čo najkôr.

Balenie Tibi kryštálikov

Otázka balenia do obálok a bezproblémového transportu bola naša nočná mora. Za posledný rok sme ale prišli na spôsob, ako kryštáliky zabaliť čo najlepšie. Preto nepredpokladáme ďalšie problémy so zásielkami a veríme že Vás potešia.

Platba

Rozhodli sme sa len pre platbu vorpred na náš účet. V minulosti sa nám stávalo, že dobierku si ľudia neprebrali a tibi kryštáliky sa zbytočne znehodnotili na pošte. O zbytočných finančných nákladoch netrba ani hovoriť.

Poštovné

Zásielky posielame prvou triedou, len na územie Slovenska. Je potrebné, aby ste si Váš balík prevzali čo najskôr a založili prvý kefír po príchode domov.

Informácie o fermentovaní

Všetky potrebné informácie o výrobe nápoja nájdete na našom blogu. Stáči mať len menšiu nádobu, cukor a odstátu vodu bez chlóru.

Predaj tibi kryštálikov

Opäť máme v ponuke obmedzené množstvo tibi kryštálikov, ktoré vám ponúkame na predaj. Ich predaj nájdete ich na našej úvodnej stránke.

Odosielanie tibi kryštálikov

Zásielky budeme po obdržaní platby posielať každý pondelok.

Share on